Seizoen 2023/2024

Competitie (3e divisie B)

DatumWedstrijdEindstandRuststandGoals Kloetinge
19-8-2023Kloetinge-Blauw Geel'382-40-3Yasin Ouja, Mitchell Baptist
26-8-2023OJC Rosmalen-Kloetinge2-20-1Yasin Ouja, Zenya Deurloo
2-9-2023Kloetinge-Gemert1-10-1Yasin Ouja
9-9-2023OSS'20-Kloetinge1-00-0
16-9-2023Kloetinge-Baronie2-00-0Reguillo Vandepitte, Ruben de Jager
23-9-2023Unitas-Kloetinge0-20-0Julius Bliek, Reguillo Vandepitte
30-9-2023Kloetinge-Groene Ster1-10-0Ruben de Jager
7-10-2023TEC-Kloetinge1-10-0Dook van den Berg
14-10-2023Kloetinge-TOGB2-12-1Ruben de Jager (2)
27-10-2023Hoek-Kloetinge1-11-0Ruben de Jager (p)
4-11-2023AWC-Kloetinge2-00-0
11-11-2023Kloetinge-UNA0-20-1
18-11-2023Sportlust'46-Kloetinge3-12-0Zenya Deurloo
25-11-2023Kloetinge-Quick3-12-1Ruben de Jager, Koen Plank, Kyle Doesburg
2-12-2023SteDoCo-Kloetinge2-02-0
9-12-2023Kloetinge-SV Meerssen1-01-0Kyle Doesburg
16-12-2023Barendrecht-Kloetinge5-01-0
13-1-2024Blauw Geel'38-Kloetinge0-20-1Reguillo Vandepitte, eigen doelpunt Blauw Geel'38
27-1-2024Gemert-Kloetinge3-11-0Kyle Doesburg
3-2-2024Kloetinge-OSS'201-10-0Ruben de Jager
17-2-2024Baronie-Kloetinge1-30-1Kyle Doesburg, Ruben de Jager, Julius Bliek
24-2-2024Kloetinge-Unitas2-10-0Ruben de Jager (p), Jefry Dijkstra
2-3-2024Groene Ster-Kloetinge
9-3-2024Kloetinge-OJC Rosmalen
16-3-2024Kloetinge-TEC
23-3-2024TOGB-Kloetinge
29-3-2024Kloetinge-Hoek
6-4-2024Kloetinge-AWC
13-4-2024UNA-Kloetinge
20-4-2024Kloetinge-Sportlust'46
4-5-2024Quick-Kloetinge
11-5-2024Kloetinge-SteDoCo
18-5-2024SV Meerssen-Kloetinge
25-5-2024Kloetinge-Barendrecht

Topscorers Kloetinge (competitie)

NaamAantal doelpuntenAantal assists
Ruben de Jager94
Kyle Doesburg4
Reguillo Vandepitte32
Yasin Ouja31
Zenya Deurloo22
Julius Bliek2
Jefry Dijkstra17
Mitchell Baptist12
Koen Plank12
Dook van den Berg11
Valentijn van Keulen1
Jeroen de Jonge1

Speeltijd competitie (excl. blessuretijd)

NaamDuelsBasisplaatsenSpeeltijd (minuten)
Ruben de Jager22221946
Koen Plank21211819
Mitchell Braafhart20201800
Julius Bliek20201752
Dook van den Berg20161418
Valentijn van Keulen15151284
Kyle Doesburg21121233
Jefry Dijkstra17141201
Jop Dekker16151201
Reguillo Vandepitte14141189
Raphael Zerbib15121058
Jeffrey Theunisse19111057
Zenya Deurloo19111023
Ellas Meijer159910
Yasin Ouja159830
Klaas van Hecke97690
Mitchell Baptist178653
Jeroen de Jonge113370
Milan Zabicki1190
Teun van Remortel1190
Daan Schouw3073
Christian Latupasinalo1163
Aidan Milot1012
Joël van Herwijnen209

Kaarten Kloetinge (competitie)

SpelerGeel2x GeelRood
Julius Bliek600
Dook van den Berg600
Koen Plank500
Zenya Deurloo310
Valentijn van Keulen400
Jeffrey Theunisse400
Jefry Dijkstra300
Jop Dekker200
Kyle Doesburg200
Ruben de Jager200
Raphael Zerbib200
Yasin Ouja200
Klaas van Hecke200
Mitchell Baptist100
Mitchell Braafhart100
Ellas Meijer100
Reguillo Vandepitte100
Jurriaan van Poelje100
Totaal4810

Kaartenklassement (t/m 25/2)

TeamGeel2x GeelRoodScore
Hoek452253
Kloetinge481050
Unitas341546
OJC Rosmalen392145
Baronie391143
TOGB323242
SV Meerssen370241
OSS'20313139
AWC272439
TEC311237
Gemert330135
Quick320134
Groene Ster301134
SteDoCo300234
Blauw Geel'38281030
Sportlust '46290029
Barendrecht240228
UNA230125
Totaal5921828

KNVB-beker

DatumWedstrijdRondeEindstandRuststandGoals Kloetinge
12-8-2023Kloetinge-BOL1e voorronde6-03-0Ruben de Jager, Jefry Dijkstra, Julius Bliek, Valentijn van Keulen, Kyle Doesburg, Gianni Vandepitte
20-9-2023Kloetinge-Koninklijke HFC2e voorronde1-30-3Julius Bliek

Oefenwedstrijden

DatumWedstrijdEindstandRuststandGoals Kloetinge
4-8-2023Goes-Kloetinge1-01-0
8-8-2023Kloetinge-Jong Sparta2-40-0Yasin Ouja (penalty), Julius Bliek
12-9-2023Kloetinge-SVOD'224-12-0Kyle Doesburg (2), Zenya Deurloo, Ruben de Jager
6-1-2024Kloetinge-Flevo Boys (trainingskamp Spanje)2-12-0Ruben de Jager (2)
9-1-2024Kloetinge-MZC'11 (wedstrijd na 75 minuten afgebroken vanwege kou)1-11-1Zenya Deurloo
8-2-2024Kloetinge-Arnemuiden3-43-3Zenya Deurloo (2), Jefry Dijkstra

Voor de wedstrijdgegevens van de vorige seizoenen, klik hieronder:
2022/2023
– 2021/2022
– 2020/2021
– 2019/2020