Seizoen 2023/2024

Competitie (3e divisie B)

DatumWedstrijdWGVUitslag (rust)Goals Kloetinge
19-8-23Kloetinge-Blauw Geel'38verlies2-4 (0-3)Yasin Ouja, Mitchell Baptist
26-8-23OJC Rosmalen-Kloetingegelijk2-2 (0-1)Yasin Ouja, Zenya Deurloo
2-9-23Kloetinge-Gemertgelijk1-1 (0-1)Yasin Ouja
9-9-23OSS'20-Kloetingeverlies1-0 (0-0)
16-9-23Kloetinge-Baroniewinst2-0 (0-0)Reguillo Vandepitte, Ruben de Jager
23-9-23Unitas-Kloetingewinst0-2 (0-0)Julius Bliek, Reguillo Vandepitte
30-9-23Kloetinge-Groene Stergelijk1-1 (0-0)Ruben de Jager
7-10-23TEC-Kloetingegelijk1-1 (0-0)Dook van den Berg
14-10-23Kloetinge-TOGBwinst2-1 (2-1)Ruben de Jager (2)
27-10-23Hoek-Kloetingegelijk1-1 (1-0)Ruben de Jager (p)
4-11-23AWC-Kloetingeverlies2-0 (0-0)
11-11-23Kloetinge-UNAverlies0-2 (0-1)
18-11-23Sportlust'46-Kloetingeverlies3-1 (2-0)Zenya Deurloo
25-11-23Kloetinge-Quickwinst3-1 (2-1)Ruben de Jager, Koen Plank, Kyle Doesburg
2-12-23SteDoCo-Kloetingeverlies2-0 (2-0)
9-12-23Kloetinge-SV Meerssenwinst1-0 (1-0)Kyle Doesburg
16-12-23Barendrecht-Kloetingeverlies5-0 (1-0)
13-1-24Blauw Geel'38-Kloetingewinst0-2 (0-1)Reguillo Vandepitte, eigen doelpunt Blauw Geel'38
27-1-24Gemert-Kloetingeverlies3-1 (1-0)Kyle Doesburg
3-2-24Kloetinge-OSS'20gelijk1-1 (0-0)Ruben de Jager
17-2-24Baronie-Kloetingewinst1-3 (0-1)Kyle Doesburg, Ruben de Jager, Julius Bliek
24-2-24Kloetinge-Unitaswinst2-1 (0-0)Ruben de Jager (p), Jefry Dijkstra
2-3-24Groene Ster-Kloetingewinst0-1 (0-1)Reguillo Vandepitte
9-3-24Kloetinge-OJC Rosmalengelijk1-1 (1-0)Julius Bliek
16-3-24Kloetinge-TECwinst3-0 (1-0)Ruben de Jager, Reguillo Vandepitte, Joël van Herwijnen
23-3-24TOGB-Kloetingeverlies2-1 (0-1)Kyle Doesburg
29-3-24Kloetinge-Hoekwinst2-1 (0-0)Jefry Dijkstra, Ruben de Jager
6-4-24Kloetinge-AWCwinst3-0 (1-0)Ruben de Jager (2), Klaas van Hecke
13-4-24UNA-Kloetingeverlies4-1 (2-1)Jefry Dijkstra
20-4-24Kloetinge-Sportlust'46winst3-0 (0-0)Kyle Doesburg, Jefry Dijkstra, Joël van Herwijnen
4-5-24Quick-Kloetingeverlies3-1 (0-0)Daan Schouw
11-5-24Kloetinge-SteDoCogelijk1-1 (1-0)Joël van Herwijnen
18-5-24SV Meerssen-Kloetingeverlies1-0 (0-0)
25-5-24Kloetinge-Barendrechtverlies0-2 (0-1)

Topscorers Kloetinge (competitie)

NaamAantal doelpuntenAantal assists
Ruben de Jager135
Kyle Doesburg64
Reguillo Vandepitte54
Jefry Dijkstra410
Joël van Herwijnen31
Yasin Ouja31
Julius Bliek3
Zenya Deurloo22
Mitchell Baptist12
Koen Plank12
Dook van den Berg12
Klaas van Hecke12
Daan Schouw1
Valentijn van Keulen1
Jeroen de Jonge1

Speeltijd competitie (excl. blessuretijd)

NaamDuelsBasisplaatsenSpeeltijd (minuten)
Koen Plank33332826
Mitchell Braafhart31312790
Julius Bliek29292551
Ruben de Jager28282447
Dook van den Berg31252271
Kyle Doesburg32232209
Jefry Dijkstra29252191
Reguillo Vandepitte25252176
Raphael Zerbib27232055
Jeffrey Theunisse28201848
Klaas van Hecke20171604
Valentijn van Keulen18181538
Jop Dekker17161270
Yasin Ouja23141138
Zenya Deurloo22121096
Ellas Meijer1710993
Mitchell Baptist2612902
Jeroen de Jonge236758
Joël van Herwijnen102287
Teun van Remortel22180
Daan Schouw70145
Ufuk Kahveci2196
Milan Zabicki1190
Chris Latupasinalo2178
Rubin van der Hooft3027
Aidan Milot1012
Berat Demir108

Kaarten Kloetinge (competitie)

SpelerGeel2x GeelRood
Julius Bliek600
Dook van den Berg600
Kyle Doesburg600
Koen Plank500
Jeffrey Theunisse500
Klaas van Hecke500
Valentijn van Keulen400
Zenya Deurloo310
Jefry Dijkstra300
Reguillo Vandepitte300
Yasin Ouja300
Jop Dekker200
Ruben de Jager200
Raphael Zerbib200
Mitchell Baptist100
Mitchell Braafhart100
Ellas Meijer100
Jurriaan van Poelje100
Totaal5910
TeamEnkel geelDubbel geelDirect roodScore
Hoek673379
Baronie593269
Unitas532669
OJC Rosmalen592267
TEC515367
Kloetinge591061
TOGB483360
OSS'20464258
Gemert540156
AWC442456
SV Meerssen510255
Groene Ster471151
Quick450351
Sportlust '46471049
SteDoCo430247
Blauw Geel'38412045
UNA380344
Barendrecht360342
Totaal8882940

KNVB-beker

DatumWedstrijdRondeEindstandRuststandGoals Kloetinge
12-8-2023Kloetinge-BOL1e voorronde6-03-0Ruben de Jager, Jefry Dijkstra, Julius Bliek, Valentijn van Keulen, Kyle Doesburg, Gianni Vandepitte
20-9-2023Kloetinge-Koninklijke HFC2e voorronde1-30-3Julius Bliek

Oefenwedstrijden

DatumWedstrijdEindstandRuststandGoals Kloetinge
4-8-2023Goes-Kloetinge1-01-0
8-8-2023Kloetinge-Jong Sparta2-40-0Yasin Ouja (penalty), Julius Bliek
12-9-2023Kloetinge-SVOD'224-12-0Kyle Doesburg (2), Zenya Deurloo, Ruben de Jager
6-1-2024Kloetinge-Flevo Boys (trainingskamp Spanje)2-12-0Ruben de Jager (2)
9-1-2024Kloetinge-MZC'11 (wedstrijd na 75 minuten afgebroken vanwege kou)1-11-1Zenya Deurloo
8-2-2024Kloetinge-Arnemuiden3-43-3Zenya Deurloo (2), Jefry Dijkstra
2-4-2024Kloetinge-SC Kruisland0-30-1
30-4-2024Kloetinge-Goes2-21-1Mitchell Baptist, Kyle Doesburg (penalty)

Voor de wedstrijdgegevens van de vorige seizoenen, klik hieronder:
2022/2023
– 2021/2022
– 2020/2021
– 2019/2020