Trainers 1964-2024

Overzicht van alle oefenmeesters die Kloetinge sinds halverwege de jaren zestig heeft gehad:

SeizoenKlasseTrainer(s)
2024/253e divisieRogier Veenstra
2023/243e divisie BJurriaan van Poelje (ontslagen in maart 2024)
Hicham Benhammou (vanaf maart 2024)
2022/234e divisie AJurriaan van Poelje
2021/221e klasse BMarcel Lourens
2020/211e klasse BMarcel Lourens
2019/201e klasse CMarcel Lourens
2018/191e klasse BMarcel Lourens
2017/181e klasse BMarcel Lourens
2016/171e klasse CArie van der Zouwen
2015/161e klasse CArie van der Zouwen
2014/15hoofdklasse BDiederik Hiensch
2013/14hoofdklasse BDiederik Hiensch
2012/13hoofdklasse BDiederik Hiensch
2011/12hoofdklasse BCees Houtepen (opgestapt in januari 2012)
Diederik Hiensch (vanaf januari 2012)
2010/11hoofdklasse BCees Houtepen
2009/101e klasse CCees Houtepen
2008/091e klasse CDiederik Hiensch
2007/08hoofdklasse BDiederik Hiensch
2006/07hoofdklasse BDiederik Hiensch
2005/06hoofdklasse ADiederik Hiensch
2004/051e klasse CDolf Roks (vertrokken in april 2005)
Joost Folmer (interim vanaf april 2005)
2003/04hoofdklasse AKarl Vergouwen (ontslagen in december 2003)
Dolf Roks (vanaf januari 2004)
2002/03hoofdklasse ADiederik Hiensch (vertrokken in maart 2003)
Joost Folmer (interim vanaf maart 2003)
2001/02hoofdklasse BDiederik Hiensch
2000/01hoofdklasse BDiederik Hiensch
1999/2000hoofdklasse BDiederik Hiensch
1998/99hoofdklasse BDiederik Hiensch
1997/981e klasse CDiederik Hiensch
1996/97hoofdklasse APaul Telussa (ontslagen in november 1996)
Diederik Hiensch (vanaf november 1996)
1995/961e klasse BPaul Telussa
1994/952e klasse AKees Zwamborn
1993/942e klasse AKees Zwamborn
1992/932e klasse AKees Zwamborn
1991/922e klasse AKees Zwamborn
1990/912e klasse AJan Meulmeester
1989/903e klasse AJan Meulmeester
1988/892e klasse AAndré Wurth (ontslagen in december 1988)
Kees Meulenberg (interim vanaf januari 1989)
1987/882e klasse AAndré Wurth
1986/873e klasse AAndré Wurth
1985/863e klasse ACees van de Linde
1984/853e klasse ACees van de Linde
1983/843e klasse AHenk Houtekamer
1982/833e klasse BHenk Houtekamer
1981/823e klasse BHenk Houtekamer
1980/813e klasse ACor Hollestelle
1979/803e klasse BCor Hollestelle
1978/793e klasse BCor Hollestelle
1977/783e klasse BCor Hollestelle
1976/773e klasse BHans de Ridder
1975/763e klasse AHans de Ridder
1974/753e klasse AJan Meesters
1973/744e klasse BJan Meulmeester
1972/734e klasse BJan Meulmeester
1971/72Z1Jan Meulmeester
1970/714e klasse BWim Groenewegen
1969/704e klasse BWim Groenewegen
1968/694e klasse BWillem Rejack
1967/68Z1Willem Rejack
1966/67Z1Willem Rejack
1965/66Z1Willem Rejack
1964/65Z1Willem Rejack

Aantal duels per coach

NaamAantal duelsGewonnenGelijkVerloren
Diederik Hiensch44118886167
Marcel Lourens129831927
Jan Meulmeester118572833
Kees Zwamborn112642721
Willem Rejack88511126
Cees Houtepen85421627
Cor Hollestelle82282628
Henk Houtekamer68222620
Arie van der Zouwen67311818
André Wurth63291321
Jurriaan van Poelje59311216
Cees van de Linde48171021
Paul Telussa43151117
Wim Groenewegen4111921
Dolf Roks38171011
Hans de Ridder38151112
Jan Meesters18567
Jan Vergouwen174310
Joost Folmer12822
Hicham Benhammou10415
Kees Meulenberg8323